Pěší trasy v Krkonoších

Pěší trasy v Krkonoších

Krkonoše jsou krásnou přírodní scenérií České republiky, ne nadarmo se sem každý týden sjíždějí tisíce návštěvníků, a to nejen v zimě! I v létě zde zažijete spoustu zábavy, především zmíníme-li pěší trasy v Krkonoších.

1) Jednou z nejznámějších cest je Téměř třicetikilometrová trasa z roscestí pod Tvarožníkem, značená červeně, nesoucí příznačný název Cesta česko-polského přátelství. Vede totiž podél polských hranic.

2) Mezi další pěší trasy v Krkonoších patří Hadí stezka. Není sice dlouhá, má necelý kilometr, ale za to je pořádně klikatá! Navíc je z ní krásný výhled na okolí.

3) Rozhledna Žalý je jedinou rozhlednou v Krkonoších, kterou ale stojí za to navštívit. Okolí, které z ní uvidíte, je totiž nezapomenutelné. Nezapomeňte si proto přibalit fotoaparát, jestli žádný nemáte, tak rozhodně kupte, pomůže vám třeba www.ferratum.cz.

4) Turistická trasa Liška přinese zábavu celé rodině – po cestě jsou pro děti nachystané atrakce pro děti, odpočinková místa a samozřejmě i dokonalé výhledy. Celé Krkonoše jsou nádherné a myslíme si, že můžou být skvělým místem pro letošní dovolenou, co říkáte?

(Visited 55 times, 1 visits today)